Series
Ratings
48
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0