Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Young Royals Season 3Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 3.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0