Movies
Ratings
317
The Call of the WildRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0