Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0