Movies
Ratings
447
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.0
TruthRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5