Series
Ratings
14
Ode to Joy Season 1Rated ★ 3.5- The CravingsRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0