Titles you rated
...ingRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0