Titles you rated
Red FamilyRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Battle for TerraRated ★ 3.0
RedlineRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Darkest HourRated ★ 2.0
Odd ThomasRated ★ 2.5