Movies
Ratings
509
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
VictoryRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5