Titles you rated
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0