Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Kiss of the DragonRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 1.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5