Series
Ratings
20- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 2.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0- NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0