Movies
Ratings
121
The Deer HunterRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0