Movies
Ratings
531
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
RinguRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The RingRated ★ 0.5
Final Destination 5Rated ★ 2.0
TremorsRated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
AnacondaRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 0.5
ShutterRated ★ 1.5
Slow VideoRated ★ 3.5
300Rated ★ 1.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
It FollowsRated ★ 1.0