Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0