Titles you rated
- Space BrothersRated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.5- Jasmine's Enchanted Tales:Journey Of A PrincessRated ★ 1.0
- 紙兎ロペRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Beauty or BeastRated ★ 3.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- IslandRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0