Series
Ratings
20
Gurren LagannRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 2.0
Dragon BallRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 2.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.0
- 모래그릇Rated ★ 3.0
- 무인 토시이에Rated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 2.5- TrickRated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0