Movies
Ratings
806
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 2.0- The Quiet DonRated ★ 1.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
RocketmanRated ★ 2.5
The Last Shot in the BarRated ★ 2.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0