Titles you rated
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 1.5- おっさんずラブ SPRated ★ 2.0
- www.working!!Rated ★ 2.0
Gintama°Rated ★ 3.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.0- WORKING!!! SPRated ★ 1.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 2.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 1.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0