Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.5