Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0