Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 0.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0