Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0