Movies
Ratings
191
As Tears Go ByRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Never Belongs to MeRated ★ 5.0
RampantRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.0