Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0