Series
Ratings
24
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0