Series
Ratings
25
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Wakako Zake Special Hida Sake Brewery TourRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Edomae no ShunRated ★ 3.5
Edomae no ShunRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0