Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Re/MemberRated ★ 0.5
Another RoundRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
WoundsRated ★ 0.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Black Clover: Sword of the Wizard KingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5