Series
Ratings
153
Attack on TitanRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
SK8 the InfinityRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
DororoRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.5
Gangsta.Rated ★ 2.0