Titles you rated
Half Blue SkyRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Just DanceRated ★ 3.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- 크로스 게임 part2Rated ★ 5.0
- Cross GameRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0