Movies
Ratings
374
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Stitch! The MovieRated ★ 3.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love at First SightRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 1.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5