Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 2.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0