Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Return To SpaceRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0- UmbrellaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Shades of the HeartRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0- Dempseyroll confessionsRated ★ 4.0
The Last ShamanRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5- YupumRated ★ 3.5
- 函館でさよならRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0