Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
An Autumn TaleRated ★ 4.5