Titles you rated
365 DaysRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
BulbbulRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Prisoners of the SunRated ★ 1.0
Atomic BlondeRated ★ 2.0
StokerRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 1.5