Movies
Ratings
112
I Am LegendRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0