Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0