Series
Ratings
25
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 1.0
We Bare BearsRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- New NonstopRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0