Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.0