Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0