Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0