Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
First ManRated ★ 0.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0