Movies
Ratings
19
The PianistRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5