Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
UgliesRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
CatsRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5