Titles you rated
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- Max and RubyRated ★ 3.5
- TeletubbiesRated ★ 3.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Kim Possible Season 1Rated ★ 3.5