Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 2.0
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 2.5
SaltburnRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0