Movies
Ratings
959
ExitRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Courage Under FireRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Land of MineRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.5