Titles you rated
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Cold Case: Who Killed JonBenét RamseyRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 2.5
The DropoutRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Vanity FairRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 1.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
HalstonRated ★ 3.5