Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 2.5
WarRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Flavors of YouthRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0