Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
DistortedRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0